Objednávky

Restaurace | SLUNEČNÁ LOUKA - Rodinný hotel Lipno

Restaurace

Restaurace

V přízemí se nachází restaurace s kapacitou 150 míst. Na terase hotelu je po celý rok připravena venkovní restaurace s kapacitou cca 60 míst krytá reklamními slunečníky. V jídelním lístku naleznete speciality především italské či mezinárodní kuchyně a výtečnou pizzu přímo z pece na dřevo. A jako poděkování za návštěvu, dostane každý hotelový host 10% slevu na veškerou konzumaci v hotelové restauraci.


V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bohatého studeného a teplého bufetu. Snídaně zajišťujeme i pro hosty ostatních ubytovacích zařízení za ceny: 180,- Kč dospělí / 150,- Kč dítě.

K dispozici jsou též 2 salónky (společenské místnosti) pro konání různých firemních akcí. Největší má kapacitu max. 90 osob.

U nás si vychutnáte nejen nezapomenutelné gurmánské zážitky, ale i atmosféru příjemného posezení v energií nabitém interiéru naší restaurace.
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.