Objednávky

Aktivity | SLUNEČNÁ LOUKA - Rodinný hotel Lipno

Aktivity

V každém ročním období

V KAŽDÉM ROČNÍM OBDOBÍ

- - -

BOBOVÁ DRÁHA

Bobsleigh run right in the town of Lipno nad Vltavou is the ideal place all year round for all who prefere to have an active vacation. Thank to its length, diversity, location and beautiful surroundings, this bobsleigh run is considered to be one of the best ones in the world. Locally it is known as the absolute best in the country. 

AQUAWORLD LIPNO
vodní ráj Aquaworld Lipno je skvělým místem pro odpočinek s rodinou z každého počasí. Vychutnejte si bublinkovou lázeň se skvělým výhledem, zatímco vaše děti dovádí na klouzačkách a tobogánu u bazénu. Nechte se rozmazlovat bylinnými saunami v saunovém světě nebo si zajděte na masáž.   

DĚTSKÝ  KOUTEK
Dopřejte dětem rozmanitou ábavu, sportovní, umělecké i kreativní hry.  

VÍTKŮV HRÁDEK
Zřícenina nejvýše položeného hradu v Čechách, v blízkosti Svatomašského pohoří, se nachází poblíž starých hranic. Je položen ve výšce 1053m nad mořem.   

KLÁŠTER VYŠŠÍ BROD
Cisterciácké opatství ve Vyšším Brodě (latinsky Altovadum, německy Hohenfurth) bylo založeno Vokem z Rožmberka 1.VI. 1259.

POŠTOVNÍ MUZEUM
Rozsáhlá expozice dějin poštovnictví v Čechách, na Moravě a ve Slezsku od roku 1526 do současnosti na ploše cca 1800 m2

ZÁMEK ČESKÝ KRUMLOV
Státní hrad a zámek Český Krumlov, památka UNESCO, je významným turistickým místem.

HRAD ROZMBERK
Hrad pocházející z poloviny 13. století patří mezi nejstarší hrady Vítkovů.

STEZKA KORUNAMI STROMŮ
V celkové délce 675 metrů můžete zažít zcela neobvyklé, ale bezpečné zážitky na 18 adrenalinových zastávkách. Vrcholným zážitkem je nejdelší suchý tobogán v České republice v celkové délce 52 metrů.
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.