Objednávky

Aktuality | SLUNEČNÁ LOUKA - Rodinný hotel Lipno

Aktuality

Aktuality

26.05.2017 TÉMĚŘ LETNÍ VÍKEND S APEROL SPRITZEM

Na Lipně očekáváme slunečný víkend a teploty až 27 stupňů. Ideálním osvěžením při chytání bronzu je poctivý APEROL SPRITZ z 3 dílů Prosecca, 2 dílů Aperolu a 1 dílu sody.    Stačí už se jen pohodlně posadit 

22.05.2017 KVĚTNOVÉ GRILOVÁNÍ BIG GREEN EGG

O tomto víkendu jsme opět rozžhavili náš supergrill BIG GREEN EGG a připravovali pro naše hosty šťavnaté domácí hamburgery a propečená kachní prsíčka na salátu.

05.05.2017 NOVÉ DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

Na každou sezónu se snažíme připravit pro naše hosty něco nového. A jelikož k nám jezdí stále více dětí, věnovali jsme pro tentokrát naše úsilí do vybudování nového dětského hřiště. Věříme, že tím vykouzlíme na tváři úsměv nejen dětem, ale i rodičům, kteří si tak budou moci odpočinout při chytání bronzu na SLUNEČNÉ LOUCE.

03.05.2017 BUŘTOVÁ SEZÓNA ZAHÁJENA

Téměř každý z nás se těší na léto a s ním spojené opékání špekáčků. I vy si můžete se svými dětmi vychutnat atmosféru pravého táborového ohně a pěkně dozlatova opéct svůj vlastní špekáček s chlebem a hořčicí. My už si ho tento týden stihli spálit :-)

- - -

23.03.2017 VELIKONOCE 2017 aneb vítání jara

Pokud netrpělivě očekáváte jarní radovánky, těšíte se až zmizí poslední zbytky sněhu a milujete všechny tradice a zvyky spojené s vítáním tohoto ročního období, příjeďte prožít ty pravé JIHOČESKÉ VELIKONOCE právě k nám. Ochutnáte dobroty z našeho speciálního menu a pro děti ubytovaných hostů máme nachystanou pomlázku a barvení vajíček. Tak si pospěšte, zbývá nám jen několik posledních pokojů.

- - -

02.02.2017 NOVINKY LETOŠNÍ ZIMNÍ SEZÓNY ZEJMÉNA PRO VAŠE DĚTI

Snažíme se neustále přinášet něco nového a naši hosté si velmi rychle zvykli na tyto novinky:

1) V dětském koutku je k dispozici televize, kde mohou Vaše děti shlédnout celou řadu pohádek

2) Možnost zapůjčení stolních her na pokoj (stolní i karetní hry pro celou rodinu)

3) V Lounge baru SLUNEČNÁ LOUKA připravujeme svařák a domácí poctivý punč. Ubytovaní hosté mají 2+1 punč zdarma.

27.12.2016 LOUNGE BAR SLUNEČNÁ LOUKA

Přijďte se po lyžování zahřát do našeho nového LOUNGE BARU SLUNEČNÁ LOUKA. Máme pro Vás připravený výborný "HOT APPLE COINTREAU" nebo poctivý domácí punč.

27.12.2016 ŠTĚDRÝ VEČER NA SLUNEČNÉ LOUCE

Takto vypadal Štědrý večer u nás letos. Nestrávíte příští Vánoce u nás?

26.11.2015 STEZKA V KORUNÁCH STROMŮ - 364 dnů v roce